Obec Boseň se nachází uprostřed krásné přírody jedinečného Českého ráje. K Vaší návštěvě zve hrad Valečov, hrdě se tyčící nad obcí. Rády Vás přivítají i nedaleké Drábské světničky, vrch Mužský se svým krásným výhledem do krajiny. Určitě nezapomeňte na zámek Mnichovo Hradiště, hrad Kost, Komárovský a Drhlenský rybník. Naše okolí je protkáno sítí cyklostezek. V letní sezoně můžete využít provoz turistických autobusů.

Turistické autobusy 2022 – BOSEŇ (bosen-obec.cz)

Vážení návštěvníci, omlouváme se Vám, ale turistická ubytovna je v současné době, až do odvolání, obsazena uprchlíky z Ukrajiny a nemůžeme Vám tedy nabídnout žádné ubytování.

Děkujeme za pochopení.

Turistická ubytovna se nachází v podkroví budovy obecního úřadu v Bosni. K ubytování nabízíme 4 pokoje s celkovým počtem 16 lůžek ( 2 třílůžkové pokoje a 2 pětilůžkové pokoje). K dispozici je ložní prádlo a ručníky. Sociální zařízení- na patře – je disponováno zvlášť pro muže a ženy (1x sprcha, 2x umyvadlo,1x WC).

Vybavená společná kuchyňka nabízí elektrický 4-plotýnkový sporák s troubou a digestoří, myčku na nádobí, mikrovlnou troubu, lednici s mrazničkou, varnou konvici, veškeré potřebné nádobí, příbory a sklo.
K dispozici je společná jídelna.
Možnost úschovy jízdních kol. Parkování na dvoře obecního úřadu.
Ubytovna je nekuřácká. Domácí zvířata nejsou povolena !

Provozovatel:

Obec Boseň, Boseň 45, 295 01 Mnichovo Hradiště
IČ: 00509191, DIČ: CZ00509191
Správce ubytovny: Irena Stejskalová
Kontaktní telefon:  602 786 305

Ceník ubytování

s účinností od 1.1.2022:

  • dospělí: 250,- Kč
    při ubytování na 1 noc: 300,- Kč
  • děti 3 – 15 let: 150,- Kč
    Děti do 3 let bez nároku na lůžko jsou ubytovány zdarma.

 

Poplatek z pobytu ve výši 10,- Kč/osoba/noc je vybírán dle OZV obce Boseň č. 4/2019 o místním poplatku z pobytu. Od poplatku jsou osvobozeny osoby mladší 18 let, osoby nevidomé, držitelé průkazu ZTP/P.

Nástup na pobyt dle dohody.