Produkce Vostrov, s.r.o. Vás zve do přírodního amfiteátru pod hrad Valečov na koncert skupin ANGELS  a  SMOKIE (GB) v pátek 24.května 2024 od 19,30 hodin. Vstupenky lze zakoupit na OÚ v Bosni.

Obec Boseň a Jizeran Rakousy-divadelní a kulturní spolek Vás zve na divadelní představení s názvem DÍVČÍ  VÁLKA pod širým nebem v sobotu 25. května 2024 od 17,00 hodin do amfiteátru pod hrad Valečov. Vstupné je 150 Kč na místě.

Upozorňujeme občany v místní části Boseň, že od 27.května 2024 začnou práce společnosti CETIN ohledně rozvodu optické telekomunikační sítě. Během prací se po obci bude pohybovat koordinátor společnosti Cetin, který bude průběžně kontaktovat přihlášené zájemce o instalaci optiky.

SDH Zásadka pořádá autobusový zájezd do Bozkovských jeskyň a na zámek Humprecht v sobotu 15.června 2024. Přihlášky členů SDH Zásadka včetně platby přijímá OÚ Boseň do 30.května 2024. Poté budou volná místa nabídnuta ostatním zájemcům.