Produkce Vostrov, s.r.o. Vás zve do amfiteátru pod Valečov v pátek 9.září 2022 od 19,30 hodin na koncert Igora Kmeťa, Moniky Bagárové a Jana Bendiga. Vstupenky lze zakoupit na Obecním úřadu v Bosni. Děti do 12-ti let mají vstup zdarma.

Dále Produkce Vostrov, s.r.o. vyhlásila náhradní termín za zrušený koncert z 26.8.2022 z důvodu špatného počasí. Nový termín koncertu skupin RAEGO, LUNETIC, EMILY & JUSTICE a TWENTY 4 SEVEN je v neděli 18.září 2022 od 17,30 hodin v amfiteátru pod Valečovem. Původní neodtržené vstupenky jsou stále v platnosti. V případě již odtržené vstupenky si přijďte pro náhradní na Obecní úřad v Bosni.

Obecní úřad Boseň Vás srdečně zve na Pohádkový les tuto neděli 11.září 2022 od 14-ti hodin do amfiteátru pod Valečov. Přijďte se svými dětmi projít světem pohádek a plnit soutěžní úkoly.