Produkce Vostrov, s.r.o. Vás zve do přírodního amfiteátru pod hrad Valečov v pátek 21.srpna 2020 od 20,30 hodin na koncert Mikolase Josefa a Ewy Farné a v sobotu 22.srpna 2020 od 20,30 hodin na koncert skupin Komunál a Arakain s Lucií Bílou. Vstupenky lze zakoupit na Obecním úřadu v Bosni.

Obecní úřad Boseň pořádá v neděli 20.září autobusový zájezd na filmová místa do Hoštic a dále na zámky Kratochvíle a Blatná. Cena zájezdu je 740 Kč/osoba. Děti, senioři a ZTP mají cenu zájezdu 640 Kč/osoba. V ceně je cesta, vstupné na prohlídky a oběd. Přihlášky přijímá Obecní úřad v Bosni do 9.září.

Kominictví Miroslav Topoly nabízí služby čištění komínů ve dnech pátek 11.září až neděle 13.září. Zájemci se mohou hlásit na obecním úřadu v Bosni.